Что нового?

Следующая машина после зубила

Orrpheus

Бывалый
Авто
Nissan Almera G15, 1.6, 2014
Металлолом,он может и прямо из ворот завода выезжать.;)Разве не?
Возрост ни при чем.Как и пробег,в принципе.
Машина должна быть или японская-или служебная.Я,что то, начинаю верить этому стереотипу.:da:

Посмотреть вложение 30420
Только что был Passat B5, тут же Тойота... Что?!

Михаэль

Бывалый
Авто
ВАЗ 21099, 1,5. 2000
Добре що маю повний набір Ешок та эМок.Хочь воно й Minor Dents & Partial......дупою чую......шо знадобляться.
Також маю ВО!......:)Пристрій!!!
3fd.jpg :cool:
Це усе понти....:da: Порівнюючи з тим,що є......бездротове зарядне для телеХвона!:ggg:
А ще......Для того,щоб змінити гуму на гранаті.....не треба витягати шарову.:p:D

Михаэль

Бывалый
Авто
ВАЗ 21099, 1,5. 2000
:da: Тако:....Color Black:oops: .......All black...... Салон також.Все чорне.....Комплектация "комфорт".Навигації.....не буде.:( Але сидіння шкіряні.Перфоровані.Та також....чорні.....
Тонована.Геть уся....:eek: Окрім лобового.....В Америці???!!!:confused:......Але....Номер......Точніше.....Паперова фотокопія на скотчі-HAWAII.....Такий собі-з пальмами на березі оушена:ggg:......На Гаваях можлива тонировка по колу???
Звістно налепка може бути будь яка.Справжній номер у штатах-то є приватна властність.Його можно продати окремо від авто.
.....МотОр-2,5MPI 20V .....Transmission......M.....M....... Manual 5:ggg: Колеса легкосплавні R16.
Пробег.....170.ооо......миль.По Гаваях???:eek:

Про сумне.Заммятій правий поріг.Біля пасажирских дверцят.Розгепаний передній бампер.Також изправа.
Поки що все......До України припливе у другій половині вересня....Аккумулятора.....не буде. Не можна вантажити до контейнера авто з аккумулятором.:confused:

Михаэль

Бывалый
Авто
ВАЗ 21099, 1,5. 2000
Шо то є?Панове?:DТо не шляк,вас,трохи трафив?:hz:
Дихайте рівненько.Бардзо прошу.:da:
Бо,то,я сам ще у шоці.....:)

Orrpheus

Бывалый
Авто
Шо то є?Панове?:DТо не шляк,вас,трохи трафив?:hz:
Дихайте рівненько.Бардзо прошу.:da:
Бо,то,я сам ще у шоці.....:)
Пиши ГРАМОТНО!!! Виртуоз ты хренов, эпистолярного жанра... И хотя бы уж по-украински; гугль-переводчик начинает ругаться на неопознанный суржик, из определяемых языков предлагает зулу (шучу).

По существу твоей реплики. Если ты и правда покупаешь машину с той целью, чтобы от зависти у соседа корова сдохла - я тебя поздравляю: ты не просто подтверждаешь известный стереотип, а во-многом его еще и дополняешь.

Последнее редактирование:

Orrpheus

Бывалый
Авто

Jett2000

Бывалый
Авто
Ваз 2114, 1.6, 2008, инж.
Такая же была мне предложена в черном цвете на наших номерах за 10к$. Целая.
Притом проверенным человеком. Двиг , правда, поскромней. 2.0 вродь.
Они потом мерс джип с косой крышей купили.

Сверху