Что нового?
Форум ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114 и 2115. Тюнинг, переделки, ремонт.

Приветствуем вас на нашем форуме! Тут вы найдете информацию пожалуй почти о всем, что может случиться с этими машинами. Присоединяйтесь!

Следующая машина после зубила

Металлолом,он может и прямо из ворот завода выезжать.;)Разве не?
Возрост ни при чем.Как и пробег,в принципе.
Машина должна быть или японская-или служебная.Я,что то, начинаю верить этому стереотипу.:da:

Посмотреть вложение 30420
Только что был Passat B5, тут же Тойота... Что?!
 
Добре що маю повний набір Ешок та эМок.Хочь воно й Minor Dents & Partial......дупою чую......шо знадобляться.
Також маю ВО!......:)Пристрій!!!
3fd.jpg :cool:
Це усе понти....:da: Порівнюючи з тим,що є......бездротове зарядне для телеХвона!:ggg:
А ще......Для того,щоб змінити гуму на гранаті.....не треба витягати шарову.:p:D
 
:da: Тако:....Color Black:oops: .......All black...... Салон також.Все чорне.....Комплектация "комфорт".Навигації.....не буде.:( Але сидіння шкіряні.Перфоровані.Та також....чорні.....
Тонована.Геть уся....:eek: Окрім лобового.....В Америці???!!!:confused:......Але....Номер......Точніше.....Паперова фотокопія на скотчі-HAWAII.....Такий собі-з пальмами на березі оушена:ggg:......На Гаваях можлива тонировка по колу???
Звістно налепка може бути будь яка.Справжній номер у штатах-то є приватна властність.Його можно продати окремо від авто.
.....МотОр-2,5MPI 20V .....Transmission......M.....M....... Manual 5:ggg: Колеса легкосплавні R16.
Пробег.....170.ооо......миль.По Гаваях???:eek:


Про сумне.Заммятій правий поріг.Біля пасажирских дверцят.Розгепаний передній бампер.Також изправа.
Поки що все......До України припливе у другій половині вересня....Аккумулятора.....не буде. Не можна вантажити до контейнера авто з аккумулятором.:confused:
 
Шо то є?Панове?:DТо не шляк,вас,трохи трафив?:hz:
Дихайте рівненько.Бардзо прошу.:da:
Бо,то,я сам ще у шоці.....:)
 
Шо то є?Панове?:DТо не шляк,вас,трохи трафив?:hz:
Дихайте рівненько.Бардзо прошу.:da:
Бо,то,я сам ще у шоці.....:)

Пиши ГРАМОТНО!!! Виртуоз ты хренов, эпистолярного жанра... И хотя бы уж по-украински; гугль-переводчик начинает ругаться на неопознанный суржик, из определяемых языков предлагает зулу (шучу).

По существу твоей реплики. Если ты и правда покупаешь машину с той целью, чтобы от зависти у соседа корова сдохла - я тебя поздравляю: ты не просто подтверждаешь известный стереотип, а во-многом его еще и дополняешь.
 
Последнее редактирование:
Такая же была мне предложена в черном цвете на наших номерах за 10к$. Целая.
Притом проверенным человеком. Двиг , правда, поскромней. 2.0 вродь.
Они потом мерс джип с косой крышей купили.
 
Хай!:da:Хав дую ду?
FOTO 557.jpg
У нас уже прохладно.Плюс семь.
FOTO 634.jpg
И дождик.Зачастил.:)
FOTO 637.jpg
 
Звичайно-це не моє...Це,я ....так би мовити-рило своє впхав.Тоб то.....допомогав...:)Да.А оскіке така тачка зявилася опісля,здавалось вічної ГАЗ 31....Де варилися пороги,перебирався,та потім ще й змінювался двигун,КПП,задній міст....Встановлювался гасссс......Короче...За 24000 гривней Волга,така,уся нафуфирена-як жива!:) Поїхала десь у Чернігивску область....Чемно.
Натомість людина зараз мае тако:
Photo 017.jpg
Photo 018.jpg
Photo 019.jpg
Людина шукала собі NISAN X-Trail,ну тобто амеріканську версія,яка має трошкі іншу назву.:)Ружжо...:) Як каже,цей чоловяга.
.....Не зрослося....Узяв таку.2,3-Єкобуст.AWD.....Звісно,що автомат.6ти-ступиневий.
Прикольно шо а ні копача КПП,а ні ручніка-взагалі немає!!! Шкіра,курво,шо з носорога!Вона залізна!Геть не гнеться!Зато задок с підігрівом.Хулє!Преміум!!!:)
P.S.Безкінечно можно дивитись на те як тече річка,горить ватра та на......увімкнений задній габаритний ліхтар.:)Він світе,геть через усю корму......:)
 

Вложения

  • Photo 019.jpg
    Photo 019.jpg
    69.2 KB · Просмотры: 0
6064.jpgНарыл к Кливленде симпотяжку.:) От нефигделать порылся,пошарился по аукционам.
5991.jpg Показал дочьке.Она,аж подпрыгнула! Дааа!Такой!:)Девочья мрія.
Этот 1,8 и "стиг"шестиступечатый.Есть на "вариаторе".
Есть AWD. Но без кардана к задним колёсам.
:da: Там стоит блок из редуктора и электромотора.
Походу,если такого,поближе к порту найти,то под ключь, в Украине, 5$ вполне......... может .
 
Сверху